Bombarda Apartments III By Innkeeper

  • 70 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Gelegen binnen 18 minuten wandelen van de Kerk van Sint Ildefonsus, hebben Bombarda Apartments III By Innkeeper Porto een eenvoudige toegang tot São Bento treinstation dat op slechts 1 km verderop ligt. Gasten kunnen gebruik maken van openbare parkeergelegenheid in de buurt.

Het appartement biedt gasten het gemak van zelfvoorzienende faciliteiten, waaronder een koelkast en een oven.

Het appartement is op een korte afstand van de Livraria Lello & Irmão gelegen. Bombarda Apartments III By Innkeeper liggen op 10 minuten lopen van de stadspoor Aliados metro en op 19 minuten wandelafstand van de Kerk van Sao Francisco. Dit appartement ligt ook op 500 meter loopafstand van het Museu Nacional Soares dos Reis en binnen het bereik van Zona Ribeirinha. Deze accommodatie ligt op 5 minuten loopafstand van het Renex busstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Bombarda Apartments III By Innkeeper Porto
Bombarda 250 By Lovelystay
Mobiele prijsaanbieding

Bombarda 250 By Lovelystay

8.5
Fantastisch 96 beoordelingen
7 m van de accommodatie
USD 162 USD 146
per nacht
Bombarda 250 E
Mobiele prijsaanbieding

Bombarda 250 E

8.7
Fantastisch 24 beoordelingen
7 m van de accommodatie
USD 149 USD 134
per nacht
Rosario 1Ds By Rosario Inn Porto
Mobiele prijsaanbieding

Rosario 1Ds By Rosario Inn Porto

9.6
Voortreffelijk 78 beoordelingen
91 m van de accommodatie
USD 136 USD 122
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Francisco Sá Carneiro
    16 km

    Treinstations

    São Bento train station
    1 km

    Faciliteiten

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Recreatie

    • Tuin

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Terras

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer122957/AL
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Bombarda Apartments III By Innkeeper te vinden?
      Bombarda Apartments III By Innkeeper is naast de Livraria Lello & Irmão gelegen.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Bombarda Apartments III By Innkeeper?
      Populaire plekken in de buurt van Bombarda Apartments III By Innkeeper zijn onder andere Zona Ribeirinha, de Kerk van Sint Ildefonsus, de Kerk van Sao Francisco.
    • Hoeveel kost het om bij Bombarda Apartments III By Innkeeper te verblijven?
      De huurprijs van Bombarda Apartments III By Innkeeper is €122.
    • Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van Bombarda Apartments III By Innkeeper?
      Bombarda Apartments III By Innkeeper biedt openbare parkeergelegenheid voor de gasten.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Zenith Brunch & Cocktails en Papa Pizza restaurants, gelegen op ongeveer 6 minuten lopen.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Francisco Sá Carneiro
    16 km

    Treinstations

    São Bento train station
    1 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Bombarda Apartments III By Innkeeper Porto

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten